  5. Sluchátka PHILIPS SHP2500/00
Sluchátka PHILIPS SHP2500/00
Sluchátka PHILIPS SHP2500/00
Pokojová TV sluchátka Zvuk Akustický systém: Uzavřený Membrána: Mylarová Kmitočtová charakteristika: 15 - 22 000 Hz Impedance: 32 ohmů Typ magnetu: Ferit Maximální příkon: 500 mW Citlivost: 106 dB Průměr reproduktoru: 40 Vinutí reproduktoru Voice Coil: Měď Možnosti připojení Kabelové propojení: Dv... celý popis
Dostupnost
Skladem
Cena před slevou
/ KS
bez DPH
Číslo produktu:35019304
EAN kód:8712581584276
Výrobce:PHILIPS
Kompletní specifikace
Pokojová TV sluchátka
Zvuk
Akustický systém: Uzavřený
Membrána: Mylarová
Kmitočtová charakteristika: 15 - 22 000 Hz
Impedance: 32 ohmů
Typ magnetu: Ferit
Maximální příkon: 500 mW
Citlivost: 106 dB
Průměr reproduktoru: 40
Vinutí reproduktoru Voice Coil: Měď
Možnosti připojení
Kabelové propojení: Dvojité - paralelní, symetrické
Délka kabelu: 6 m
Konektor: 3,5 a 6,3 mm stereo
Povrchová úprava konektoru: Chromovaný
Typ kabelu: Z bezkyslíkaté mědi (OFC)
Pohodlí
Ovládání hlasitosti na kabelu
Příslušenství
Konektor adaptéru: 3,5 a 6,3 mm